Nachrichten

Uzuner Alüminyum İntermob 2017 Fuarı

Nachrichten Detail
Başlık
Uzuner Alüminyum İntermob 2017 Fuarı
15.03.2018

32 Yıllık Tecrübenin Profesyonel Gücü Uzuner Alüminyum İntermob 2017’yi Başarıyla Tamamladı...

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayii ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturmaktadır. Uluslarası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuarı olan İntermobAhşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği büyük bir buluşmaya dönüştü.Fuar bu yıl bir rekora daha imza atarak 101 Ülkeden 74.889 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu. REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle düzenlenen fuar; katılımcı ve ziyaretçilerden tam not aldı.

32 Yıldır alüminyum sektöründe  iddialı ve hedeflerini sürekli büyüterek ilerleyen öncü firmaların başında gelen  Uzuner Alüminyum İntermob 2017’de yüksek bir performans ve başarıyla kendisini temsil etti. Sektöre alüminyum satışı ile giriş yapmış olan Uzuner Alüminyum, kısa zamanda yeni yatırımlarla büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı şubeler açmış ve sektörün öncüleri arasındaki yerini almıştır. Uzuner Alüminyum 2011 yılında Beylikdüzü Kavaklı’da alüminyum profil üretimine başlamıştır. Firma için 2016-2017 yılları yatırım hamlesini gerçekleştirdiği bir dönemi ifade ederken, son yatırımlarıyla birlikte, kendi bünyesinde bazı düzenlemelere giderek yönetim, imalat ve lojistik bölümleriyle iki ayrı tesiste faaliyetlerine devam etmektedir.
Uzuner Alüminyum yeni yatırımlarıyla birlikte imalat kapasitesini iki katına çıkarmış, ihracat kalemlerinde artışa geçmiştir. Uzuner Alüminyum bugün 17 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bununla birlikte kapasitesinin önemli bir bölümünü de yurt içi firmalarına aynı kalitede hizmet vermek için kullanmaktadır. Alüminyum profil sektöründe sürekli gelişmeyi ve kalıcı olmayı hedefleyen firma, yatırımlarıyla olduğu kadar kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı adımlarla ilerliyor.

Nachrichten Bildern
© 2024 UZUNER ALÜMİNYUM METAL ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ