Nachrichten

Uzuner Alüminyum Profil Üretiminde Sektöründe Sürekli Gelişim ve İddialı Yükseliş Hedefliyor.

Nachrichten Detail
Başlık
Uzuner Alüminyum Profil Üretiminde Sektöründe Sürekli Gelişim ve İddialı Yükseliş Hedefliyor.
15.03.2018

Alüminyum sektörünün iddialı ve hedeflerini sürekli büyüterek ilerleyen firmalarından Uzuner Alüminyum, sektöre 1986 yılında Şirinevler’de alüminyum satışı ile giriş yapmış, kısa zamanda yeni yatırımlarla büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı şubeler açmış ve sektörün öncüleri arasındaki yerini almıştır. Uzuner Alüminyum 2011 yılında Beylikdüzü Kavaklı’da alüminyum profil üretimine başlamıştır. Firma için 2016-2017 yılları yatırım hamlesini gerçekleştirdiği bir zamana dönüşmüştür. Son yatırımlarıyla birlikte, kendi bünyesinde bazı düzenlemelere giderek yönetim, imalat ve lojistik bölümleriyle iki ayrı tesiste faaliyetlerine devam etmektedir. Yönetim bölümü Hadımköy, Kıraç adresinde, imalat ve sevkiyat bölümleri ise Çerkezköy Yıldırım Beyazıd cad. ÇOSB bölgesinde bulunmaktadır.

Yeni yatırımlarıyla birlikte imalat kapasitesini iki katına çıkarmış, ihracat kalemlerinde artışa geçmiştir. Uzuner Alüminyum bugün 17 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bununla birlikte kapasitesinin önemli bir bölümünü de yurt içi firmalarına aynı kalitede hizmet vermek için kullanmaktadır. Alüminyum profil sektöründe sürekli gelişmeyi ve kalıcı olmayı hedefleyen firma, yatırımlarıyla olduğu kadar kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı adımlarla ilerliyor.
Uzuner Alüminyum, gerçekleştirdiği projelerle de doğal kaynakları en ekonomik şekilde kullanarak çevreye ve doğaya saygıyı, toplum hayatına değer katmayı kendisi için temel bir prensip haline getirmiştir.

Uzuner Alüminyum, kesintisiz büyüme ve gelişme gösteren alüminyum sektöründe önce zamanın trendini yakalamak ve sonra kendi trendlerini oluşturarak iç ve dış pazarlarda iddialı duruma gelmeyi amaçlamaktadır.

Nachrichten Bildern
© 2024 UZUNER ALÜMİNYUM METAL ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ