Nachrichten

UZUNER ALÜMİNYUM İNTERMOB’DA PERFORMANSIYLA FAVORİ FİRMA OLDU

Nachrichten Detail
Başlık
UZUNER ALÜMİNYUM İNTERMOB’DA PERFORMANSIYLA FAVORİ FİRMA OLDU
21.11.2019

32. WoodTech - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 22. İntermob –Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları, 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yüksek bir katılım ve büyük bir başarıyla gerçekleşti. 35 ülkeden 804 katılımcı ve katılımcı firmanın temsil edildiği fuarda 126 ülkeden ziyaretçi geldi. 77,627 profesyonel ziyaretçinin yaklaşık 12 bini yurtdışından gelirken 65 bin ziyaretçi de yurt içinden katılım sağladı.  

Son derece zengin ve geniş bir yelpazeden katılımcının ve ziyaretçinin buluştuğu Fuar’da güçlü ve zengin bir programla katılım sergileyen UZUNER Alüminyum, sergilediği performansla katılımcıların favori markası oldu. 

35 yıla varan köklü bir geçmişe sahip olan, sektörün en güçlü firmaların başında gelen Uzuner Alüminyum Metal ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. çalışkanlığı, üretkenliği ve teknolojiye ve Ar-Ge’ye olduğu kadar insana yaptığı akılcı yatırımlarla öne çıkmaktadır. Türk alüminyum sektörünün geleceğine, kuruluşundan bugüne sürekli yatırım yapan prensipli ve sağlam temeller üzerine kurulu Uzuner Alüminyum İstikrar, kalite, profesyonellik, katmadeğer ve çağdaş üretimi özellikle hedef alan firmaların başında geliyor. İstanbul Esenyurt’ta toplam 1.000 m2 alan üzerine kurulan yeni merkez binası, bulunduğu önemli lokasyon sayesinde müşterilerine yerinde ve zamanında daha iyi hizmet verebilmek adına özellikle seçildi. Alüminyum profil üretimini Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde kurulan modern tesislerinde 1100 Ton SMS Schloemann Alman presi ve 2000 Ton’luk pres gücüyle gerçekleştiren ve bugün yapı ve endüstri profillerin önemli üreticisi konumuna gelen, üretmiş olduğu yüksek kalitedeki alüminyum profillerin satışını hem yurtiçinde hem de yurtdışında başarıyla sağlayan Uzuner Alüminyum üretim ve milli ekonomiye katkıyı birinci planda tutan önemli kuruluşlarımızın başında gelmektedir. 

 

Nachrichten Bildern
© 2024 UZUNER ALÜMİNYUM METAL ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ